Judo klub Mija & Zorka na turniru u Beču

Uto, 27.02.2024 - 18:12 -- dejan.vukovic

Takmičari džudo kluba "Mija & Zorka" učestvovali su na Međunarodnom judo turniru koji je održan u Beču 24. i 25. februara uz učešće preko 20 zemalja, 90 klubova i 695 takmičara.

Mladi subotički džudisti i sa ovog turnira se vraćaju sa medaljama. Ekipu je pojačao Pavle Radivojević iz Pančeva koji je osvojio dve zlatne medalje u konkurenciji do 14 i do 16 godina. Pored njega zlatnu medalju je osvojio i Aleksandar Štajnfeld u konkurenciji do 14 godina i Matej Nemet u U18. Srebrnu medalju je osvojio Matej Nemet u kategoriji do 16 godina dok je Antea Nemet osvojila bronzanu medalju do 14 godina.

Ekipno klub je na ovom internacionalnom turniru zauzeo odlično 4. mesto. Ekipu je na ovom takmičenju predvodio trener Slavko Bašić