Rukometaši Spartaka spremno dočekuju nastavak prvenstva

Sre, 31.01.2024 - 19:33 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartaka u subotu 3. februara nastavljaju takmičenje u Super B rukometnoj ligi Srbije gostovanjem u Kikindi. U generalnoj probi pred nastavak prvenstva odigrali su prijateljsku utakmicu protiv ekipe Jugovića iz Kaća, člana Super Lige Srbije.

Rezultat nakon šesdeset minuta igre bio je poravnat 31:31. Odlično su otvorili meč subotičani, dobrom igrom u odbrani zatvorili su prilaz ka golu i na početku poveli sa 6:1. Stečenu prednost održavali su do kraja prvog poluvremena. U nastavku utakmice Jaugović je pokazao svoj kvalitet i na kraju je meč završen bez pobednika.

Bila je ovo odlična provera za momke Slaviše Lakovića koji su pokazali da spremno dočekuju nastavak prvenstva i gostovanje u Kikindi.

Spartak: Ćosić 5, Kuburović 3, Miskin 4, Ivanišević, Marić, Ivić, Potpara 1, Spremo 1, Lisov, Spasić 4, Cmiljanović 1, Bukvić 3, Kolarić 2, Laković 5, Vojvodić, Milinković 2, Maksimović.

Jugović: Peić Tukuljac 6, Momčilović 3, Dragoljević 8, Vidojević, Radojčić, Rančić 4, Gaćinović, A. Skuban 3, Ninkov 2, Barbatesković 3, Jaćimovski 2, Samardžić, N. Skuban, Dizdar.