Lana Virc osvojila turnir u Slovačkoj

Pet, 29.09.2023 - 20:08 -- dejan.vukovic

Subotička teniserka, član TK Spartak, Lana Virc nastavlja sa odličnim rezultatima u konkurenciji igračica do 16 godina. Lana je danas osvojila turnir koji je održan u gradu Humenne u Slovačkoj.

Juniori Tenis kluba Spartak vicešampioni Srbije

Pet, 22.09.2023 - 22:10 -- dejan.vukovic

Mladi teniseri Spartaka nastavljaju sa dobrim rezultatima. Juniori su vicešampioni Srbije dok su juniorke zauzele treće mesto na ekipnom prvenstvu.

Teniski klub Spartak domaćin mladim reprezentativnim selekcijama

Pet, 21.07.2023 - 16:04 -- dejan.vukovic

Subotica ima dobre uslove za tenis što u velikoj meri pomaže Teniskom klubu Spartak za afirmaciju tenisa i njihovoj promociji.

Trenutrno se na terenima u Dudovoj šumi održava Međunarodni turnir  pod nazivom "Čikov Memorijal" za juniore i juniorke, igrače do 16 godina, koji se finalnim mečevim au obe konkurencije završava u subotu 22. jula.

Teniseri Spartaka u plej ofu za prvaka Srbije

Sre, 12.07.2023 - 20:59 -- dejan.vukovic

Teniseri Spartaka uspeli su da se plasiraju na finalni turnir ekipnog prvenstva Srbije u seniorskoj konkurenciji.

Subotičani su u prvom kolu koje je odigrao u ponedeljak 10. jula u Beogradu savladali TK Agrimes sa 4:1. Uspešni su bili i dan kasnije u drugom kolu kada su istim rezultatom pobedili Tenisku Akademiju Player Zone iz Beograda. Sa ove dve pobede obezbedili su plasman na završni finalni turnir koji će se odigrati u Subotici 13. i 14. jula na terenima TK Spartak u Dudovoj šumi gde će se naći četiri najbolje ekipe.

Lana Virc osvojila Otvoreno prvenstvo Beograda

Čet, 23.02.2023 - 23:26 -- dejan.vukovic

Subotičanka, član teniskog kluba Sparta,  Lana Virc osvojila je turnir prve kategorije za igračice do 16 godina "Otvoreno prvenstvo Beograda" koje je održano na terenima Teniskog kluba "Forhend"

Lana Virc - najbolji junior Subotice

Sub, 31.12.2022 - 11:38 -- dejan.vukovic

Laan Virc proglašena ja ze najbolju sportistkinju Subotice u kategoriji juniora. Ove godine u ovoj kategoriji konkurencija je bila izuzetno jaka jer je veliki broj subotičkih sportista pored državnih titula osvajao medalje i na Prvenstvima Evrope, Balkinijadama, Evro Kupovima, sl.