Nikola Kolar

Takmičari KBK "Top Fighter" učestvovali su na prvom Muay Thai Prvenstvu Srbije, koje je održano u subotu 23. aprila u Sremskoj Kamenici, na kojem je učestvovalo 15 klubova. Članovi subotičkog kluba na ovom takmičenju osvojili su dve medalje.

Tehnički organizatori prvenstva su bili Victory gum iz Novoga Sada i Memento mori MMA iz Sremske Kamenice. U konkurenciji juniora debitovali su Nikola Kolar u kategoriji do 67 kg, koji je osvojio bronzanu medalju i Nikola Lončar u kategoriji do 81 kg, koji je osvojio zlatnu medalju.

Trener Alen Heralić zadovoljan je nastupom svojih takmičara na tajlandskom boksu, koji je sličan kik boksu, ali ipak ima dosta razlika, od toga da se ima pravo udarati protivnik laktovima, do...

detaljnije
Čet, 28.04.2022 - 21:16

Članovi KBK "Top Fighter" učestvovali su na kolu razvojne lige u boksu, koje se održalo u Šidu 19. marta u subotu. U okviru kola odrađeni su i preostali finalni mečevi Otvorenog Pojedinačnog Prvenstva Vojvodine koje se održalo u Inđiji 05. - 06. marta. Subotičani su nastupali za BK "Sloven" iz Rume.

U omladincima su bokseri Nikola Lončar u kategoriji do 80 kg nakon pobede u polufinalu u Inđiji na OPP Vojvodine protiv boksera iz Beograda, nastavio je pobednički niz i u Šidu u finalu pobedio boksera iz Novog Sada i tako postao prvak Vojvodine. Nikola Kolar u kategoriji do 63.5 kg na kolu lige je izgubio na poene od boksera iz Pančeva. Takođe Kolar je na OPP Vojvodine u Inđiji u finalu izgubio od mnogo iskusnijeg prvoligaškog boksera iz Loznice i osvojio srebrnu medalju. Milan...

detaljnije
Pon, 21.03.2022 - 09:11

Kik Boks Klub "Top Fighter" učestvovao je na Prvenstvu Vojvodine za sve uzraste, u disciplini low kick, koje se održalo u Somboru, subota 11.12.2021. godine, na kojem je učešće uzelo 95 takmičara.

Nikola Lončar u uzrastu mlađi juniori, kategorija do 81kg postao je prvak Vojvodine. U finalu je pobedio nokautom u drugoj rundi Radomira Jevtića takmičara Warrior gym iz Novog Sada. U uzrastu starijih juniora Nikola Kolar u kategoriji do 63.5 kg osvojio je drugo mesto, nakon što je poražen  na poene u finalu od borca Mihajla Ćuluma iz Futoga. U uzrastu mlađih juniorki bronzanu medalju je osvojila Milica Despotović u kategoriji do 50 kg, koja je u polufinalu poražena na poene od Arijane Otašević iz kluba Pobednik 021 iz Novog Sada.

"Ovim takmičenjem završena je takmičarska...