Erik Marton

Takmičari gimnastičkogh kluba Partizan Železničar su proteklog vikenda učestvovali na jakom Međunarodnom memorijalnom turniru "Laza Krstić i Marica Dželatović" koji je održan u Novom Sadu od 09. do 11. decembra.

Na ovom takmičenju na kojem je učestvovalo 17 nacija, subotički mladi gimnastičari su ostvarili odličan rezultat. U višeboju u I kategoriji (do 10 godina) nastupila su 4 takmičara GK Partizan Železničar. Najbolji plasman ostvario je Eled Šoltes, koji je zauzeo 5. mesto,  Erik Marton je bio šesti, Laudis Nanaši Dragan zauzeo je 15. mesto a Herceg Aron 17. mesto.

U finalu po spravama učestvovala su 3 takmičara, Laudis Dragan je na preskoku osvojio 8. mesto, Šoltes Eled na parteru je bio šesti, na krugovima...

detaljnije
Sre, 14.12.2022 - 19:54

U subotu 14. maja u Kostolcu je održano Prvo kolo pionirske gimnastičke lige Srbije u muškoj sportskoj gimnastici na kojoj su veoma uspešno učestvovali mladi subotički gimnastičari u 3 selekcije.

U najmlađoj konkurenciji I selekcije ekipno su zauzeli drugo mesto sa ekipom u sastavu: Bakač Mikša - 4. mesto pojedinačno, Bako Ivan - 8. mesto pojedinačno, Vizin Nikša - 9. mesto pojedinačno, Bajić Đorđe - 13. mesto pojedinačno.

U kategoriji II selekcije ekipno, gimnastičari Partizan Železničara osvojili su prvo mesto. Ekipa je bila u sastavu: Erik Marton- 1. mesto pojedinačno, Šoltes Eled - 4. mesto pojedinačno, Laudis Nanaši Dragan- 6. mesto pojedinačno, Herceg Aron - 7. mesto pojedinačno

U kategoriji III selekcije Čupak Aleks je osvojio 3. mesto u pojedinačnom...