Danilo Dulić novi juniorski prvak Srbije

Uto, 21.11.2023 - 22:16 -- dejan.vukovic

Na nedavno održanom zimskom prvenstvu Srbije u plivanju u malim bazenima koje je održano u Novom sadu od 17. do 19. novembra plivač Spartak Prozivke, Danilo Dulić osvojio je zlatnu medalju i pokazao da ima velikog potencijala.

Mlađi junior Danilo Dulić (17 godina) zabeležio je odličan nastup na Zimskom prvenstvu Srbije osvojivši zlatnu medalju na disciplini 200 metara delfin rezultatom 2:07:91. Ostvarenim rezultatom osvojioje i bronzanu medalju u apsolutnoj seniorskoj kategoriji. Danila je pripremao i predvodio trener PK Spartak Prozivka, Aleksandar Ilić - Caki.

Mladi Mark Šulc osvojio tri medalje na mitingu u Kikindi

Uto, 04.04.2023 - 20:29 -- dejan.vukovic

Međunarodni plivački miting "Prolećni kup Banata 2023" održan je u Kikindi u subotu 01. aprila na kojem je učestvovao 21 klub sa ukupno 309 mladih plivača.

Plivački klub "Spartak - Prozivka" je nastupio sa deser svojih takmičara, pet dečaka i pet devojčica. Najuspešniji  je bio Mark Šulc, koji je osvojio dve zlatne medalje, na 50m leđno i 100m mešovito, u kategoriji 11 godina i srebrnu medalju na 50m delfin.

Plivači nastavljaju sa daljim radom i spremaju se za dalje takmičenje koje će se održati već ovog vikenda u Novom Sadu.

Leon Ujvari osvojio četiri medalje

Pon, 12.12.2022 - 20:45 -- dejan.vukovic

Zimsko državno prvenstvo Srbije u plivanju za kadete održano je u Novom Sadu od 09. do 11. decembra. Na ovom takmičenju učestvovalo je preko 160 dece iz 32 kluba.